tomplast firmaTOMPLAST to przedsiębiorstwo, istniejące na rynku od 1978 roku. Firma jest producentem elementów metalowych do protez kończyn dolnych i górnych. Na ofertę firmy składają się: elementy metalowe protez modularnych oraz tymczasowych kończyn dolnych i górnych, przeguby i adaptery protetycznego systemu modularnego, elementy technologii leja protezowego, zaczepy ortopedyczne oraz szyny do ortez stalowe jak i aluminiowe. Ponadto wytwarzane jest także wyposażenie zakładów ortopedycznych, wspomagające prawidłowe dopasowanie elementów protezy do Pacjenta.

Misją przedsiębiorstwa jest ciągły rozwój. Firma stara się sprostać najnowszym trendom na rynku oraz wymaganiom stawianym przez Pacjenta, bo najważniejszy jest człowiek.

tomplast certyfikaty

Produkty firmy są przede wszystkim trwałe i bezpieczne, dzięki nim Pacjent nabiera pewności oraz zaufania do swojego zaopatrzenia ortopedycznego, przez co może poruszać się sprawniej. Przy produkcji wszystkich elementów umieszczonych w tym katalogu jest brany pod uwagę czynnik ekonomiczny, dlatego też Nasze wyroby charakteryzują się wyjątkowo niskimi cenami przy wysokiej jakości wykonania. Skutkiem takiej polityki firmy jest pomaganie jak największej ilości osób z dysfunkcjami aparatu ruchu, ponieważ każdy Pacjent na taki produkt jest w stanie sobie pozwolić.

tomplast targiFirma TOMPLAST dokłada wszelkich starań aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom ludzi potrzebujących zaopatrzenia ortopedycznego. Nasi pracownicy dysponują bardzo dużą wiedzą techniczną, medyczną z zakresu ortopedii, oraz ogromnym doświadczeniem. Priorytetem przedsiębiorstwa jest przywracanie sprawności Pacjentom w jak największym stopniu.

Duża gama produktów firmy może spełniać kolejne zapotrzebowania Pacjenta na zaopatrzenie ortopedyczne. Rozpoczynając od protez tymczasowych, przez protezy bezpieczne, aż do protez dla Pacjentów o większej aktywności.

Wyselekcjonowani konsultanci są w stanie udzielić Państwu profesjonalnych informacji na temat produktów, ich zastosowania oraz prawidłowego sposobu użycia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wyroby ortopedyczne - proteza nogi, proteza uda, kolana protezowe - zakład ortopedyczny TOMPLAST - lej protezowy, szyny ortopedyczne, stopy protezowe

Wyszukaj produkt

Dane kontaktowe

TOMPLAST
ul. Legionów 15, 05-091 Ząbki

tel./fax: (+48) 22 781 65 69
tel. (+48) 530 602 000

NIP 118-011-81-39

e-mail: biuro@tomplast.waw.pl

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu jej prawidłowego działania. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia Cookies w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
Akceptuję pliki coookies na tej stronie. OK, rozumiem.